Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02
7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Kapıda Ödeme | 1 Yıl Garanti | Gezici Servis

Üsküdar Tıkanıklık Açma

Üsküdar ‘ın tüm semt ve mahallelerine 7/24 servisimiz bulunmaktadır.
Randevu talep iletişim numaramız:

Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02

7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Üsküdar Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma nedir?

Üsküdar Tıkanıklık Açma  olarak belirtiyoruz ki kullandığımız tuvaletlerde genel olarak tuvalet kağıdı atıldığı için ve gider borularının pislik ve kireç tutmasından dolayı tıkanmaktadır. Bu durumlarla karşılaşıldığında uzman personellerimiz ile çok kısa sürede çözüme kavuşabilirsiniz.

Tıkanıklık açma da belirli başlı yöntemler kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıda detaylandırılmıştır.

Robotla Pimaş açma yönteminizden bahsedecek olursak önce Pimaş ne demektir bunu ele alalım.

Kuvvetle kanalizasyon arasındaki boru hattı olan pimaş düzenli şekilde döşenmediği için tıkanıklık yapmaktadır. Olası su baskınına dahi neden olabilecek bu durum için uzman kadromuz sizlere hizmet vermeye hazır durumdadır.

Üsküdar tıkanıklık açma, genel olarak demir çubuk ve tellerle yapılan bu işlem robotla pimaş açmaya göre daha fazla dikkat ve özen gerektirmektedir. Zira bu işlem sonrasında tıkanıklık açılırsa sorununuz yok demektir ama eğer çözülmezse işiniz çok daha uzun sürecektir. Çünkü bunun anlamı tesisatçının pis şu borularını geçtiği yeti kırarak orda ki tesisatı tamamen değiştirmesi anlamına gelir. Bu da hayli güç ve zaman kaybı demektir.

Üsküdar Kameralı kanal açma yöntemi,tıkanan giderlerin açılmasında kullanılan robotla pimaş açma yönteminden sonra gidere gönderilen atık su kamerası ile kanal görüntülemesi yapılmaktadır. Bu yöntemle pimaştaki tıkanıklık açılır. Kamera ile kanal görüntüleme işlemindeki husus her sistem ile yapılamamasıdır çünkü pimaş görüntüleme robotu kanallarda yeterli görüntüyü sağlayamaz.

Ev hanımlarının korkulu kabusu olan su ve kanalizasyon tıkanıklığına firmamız hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Oy veriniz:
[Total: 2 Average: 5]
Tıkla Ara
Uzmana Sor
%d blogcu bunu beğendi: