Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02
7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Kapıda Ödeme | 1 Yıl Garanti | Gezici Servis

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Size en yakın servis numaramız :
0553 503 61 16

Su kaçağı şikayetinizi bize bildirdiğiniz zaman uzman ekibimiz su kaçağı tespit cihazlarımızla evlerinize gelir. Su kaçağı tespitini en kısa sürede yaparak, sadece kaçağın olduğu noktada onarım yapılır diğer tesisata ve alana zarar vermeden kaçak sorunu giderilir.

Hangi durumlarda su kaçağından şüphelenilmelidir?

Su kullanım alışkanlığınızda bir değişiklik olmamasına rağmen ay sonunda yüksek tutarlı faturalarla karşılaşıyorsanız muslukların açık olmadığı zamanlarda da sayacınızın dönüp dönmediğini kontrol ederek durumu netleştirebilirsiniz. Alt kat komşunuz, tavanında akıntı olduğundan şikayet ediyorsa, ıslak zeminlerinizdeki seramiklerin arası temizlenmeyle geçmeyecek şekilde renk değiştirmişse, duvarlarınızda rutubet varsa su kaçağı tespitini mutlaka yaptırmalısınız.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan su kaçağı tespit edebilmenin birden fazla yolu vardır. Bu yollardan birisi termal kamera ile yapılmaktadır. Termal kamera; görevli bir personel tarafından zemin ya da duvarların taranması için kullanılmaktadır. Duvar içlerinde yer alan boruları, ekrana yansıtarak gösteren bu sistem ile arızanın olduğu yer rahat bir biçimde ortaya çıkarılmaktadır. Ancak bu yöntem, özellikle sıcak suyun geçtiği tesisatlarda daha iyi sonuçlar vermektedir. Dinleme ile su arıza tespitini bulmak da bir diğer yöntem olarak bilinmektedir. Duvarlarda, fayanslarda, zeminlerde dinleme yapan uzman personel; bunun için özel bir cihaz kullanılmaktadır. Ses değişikliklerine duyarlı hassas bir cihaz olan bu alet, ses değişiminin olduğu yeri personele bildirmektedir. Bunu yaparken de hem kulaklığı hem de sahip olduğu ekranı kullanmaktadır. Bundan dolayı bu sistem ile nokta atışı yapılarak tam olarak nerede arıza olduğu ortaya çıkarılmaktadır.  Su Kaçağı Tespiti  ile kirli su atığının olduğu borular için de bir diğer yöntem tercih edilmektedir. Bu yöntemle su tesisatının içerisine küçük bir kamera gönderilmekte ve içeriden görüntü alınarak, sorunun olduğu yer tespit edilmektedir.

Su Kaçağı Tespiti, son model teknolojiyi kullanarak, evin herhangi bir noktasına zarar vermemektedir. Bu sistem sayesinde, işin en önemli boyutu olan arıza tespiti süreci, rahat bir şekilde sonlandırılmış olmaktadır. Ardından yapılan işlem gereğince küçük bir bölge kırılmakta ve arıza ortadan kaldırılmaktadır. Sonrasında da ilgili bölge eskisinden daha iyi bir görünüme getirilmektedir.

Size en yakın bölge servisine ulaşmak için ;
Avrupa Yakası
Anadolu Yakası

Yetkili No: 0553 503 61 16

Oy veriniz:
[Total: 11 Average: 2.9]
05 Mart 2018
8.143 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. zehra dedi ki:

  merhaba iyi çalışmalar dairemizde bulunan su kaçağı tespiti için komşumuzun vesilesiyle su kaçağı buma servisi firması ile irtibata gectik yetkili servis personelleri adresimize gelerek kameralı cihazlarla dairemizde bulunan bütün tesisatları incelediler ve sonrasında dairemizde su kaçağı olmadığını banyomuzda bulunan küvetin cevresindeki silikonların arasından su sızdırdığını tespit ettiler ve bunun yanı sıra eski silikonları kazıyarak çalışma yapılacak olan bölgeyi kuruttular terardan silikon sıktılar . oratlama 1 ila 2 gün içerisinde alt kata damlama kesilir dediler bekledik servis arkadaşlarının da dediği gibi komşumuza damlayan su sızıntısı kesildi. Ummalı ve temiz disipilinle personelleriniz için ayrıca firmanıza tesekkür ederiz . Başarılarınızın devamını dileriz

 2. Yaprak dedi ki:

  Evimde üst kattın banyo kısmından su sızdırıyordu duvarlar hep kabarmış durumda idi internet üzerinden su Kaçağı Tespit Servisi ne ulaştım daireye geldiler çalışmalarını yaptılar üst kattın sıcak suyunda banyoda su kaçağını tespit ettiler yerini kırıp aynı anda 1 saat içerisinde hallettiler allah rağzı olsun ustalara çok teşekkür ederiz iyi çalışmalar

 3. Veli dedi ki:

  Elinize saglik hizmetlerinizden cok memnun kaldik

 4. Kubra dedi ki:

  Başarılı br ekip hizmetimizden çok memnun kaldik

 5. Kubra dedi ki:

  Başarılı bir ekip çok memnun kaldım

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Ara
Uzmana Sor
%d blogcu bunu beğendi: