Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02
7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Kapıda Ödeme | 1 Yıl Garanti | Gezici Servis

Su Kaçağı Tespiti Bağcılar

Su Kaçağı Tespiti Bağcılar

Su Kaçağı Tespiti Bağcılar

Su kaçağı tespiti Bağcılar firmasına ulaşmak ve su kaçağını tespit ettirmek artık eskisi kadar zor değil, Sizlerde su kaçağı tespiti Bağcılar firmasının numarasına veya destek ekibine ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilir veya tıkla ara kısmından servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Su Kaçağı tespiti

Su kaçağı bulma

Su kaçağı tespiti Bağcılar ekibi olarak ev ya da işyerlerinde bulunan su borularınızda, tesisatın eskimesi ve pimaş borularının çürümesinden dolayı kaçaklar oluşabilmektedir. Su kaçaklarının oluşmasının en büyük nedenleri arasında tesisattaki boruların kalitesiz oluşu ve boruların eskimesi gösterilmektedir. Bu nedenlerden dolayı tesisatlar zamanla su kaçırmaktadır. Su kaçaklarının yerinin tespiti için yenilenen teknoloji ile kameralı cihazlarımız ile noktasal kaçak tespiti yapıyoruz. Su kaçağı tespiti yapılırken ilerleyen teknoloji ile kırmadan dökmeden anında tespit yapabiliyoruz. Teknolojik cihazlar sayesinde kısa sürede tespit edilen su kaçakları, sadece kaçağın olduğu bölüm kırılarak tamir edilmektedir. Su kaçağının tespit edilmesi ve ardından kaçağın olduğu borunun tamiri eskiye nazaran çok daha kısa sürmektedir.

Su kaçağı bulma yapılırken kullanılan cihazlar farklı verileri aktarmaktadır. Bu veriler yorumlanarak su kaçağının olduğu yer tespit edilmektedir. Akustik dinleme cihazından gelen veriler ses şeklinde iken boru görüntüleme cihazı ve termal kameradan gelen veriler ise görüntü şeklindedir. Bundan dolayı bu cihazların her biri için ayrı uzmanlık ve tecrübe gerekmektedir. Bu uzmanlığa ve tecrübeye sahip olmayan kişilerin yapacağı su tespitleri daha uzun sürebilmekte ve zaman zaman ise yanlış olabilmektedir. Bundan dolayı işinde uzman ve tecrübeli olan kişilerin su kaçağı tespiti yapması daha doğru olacak ve daha doğru sonuçlar verecektir.

 

Su kaçağı tespiti Bağcılar firması olarak kaçaklarınızı kameralı ısıya duyarlı cihazlarımız ile anında noktasal tespit edip sizlere yerini gösteriyoruz. Sizlerin kararları doğrultusunda kaçak bulunan yeri noktasal bir şekilde kırıp eski çürümüş su akıtan boruyu yenisi ile değiştirip su sızıntısını gideriyoruz. Sizlerde bu hizmetimizden faydalanmak veya destek almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02

7/24 Servis No : 0553 503 61 16

WhatsApp Destek : +905535036116

26 Aralık 2020
367 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Ara
Uzmana Sor
%d blogcu bunu beğendi: