Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02
7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Kapıda Ödeme | 1 Yıl Garanti | Gezici Servis

Kartal Tıkanıklık Açma

Kartal ‘ın tüm semt ve mahallelerine 7/24 servisimiz bulunmaktadır.
Randevu talep iletişim numaramız:

Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02

7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Kartal tıkanıklık açma ve tıkanıklık tespit servisi olarak Kartal ve İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Evlerde ve iş yerlerinizde mutfak lavaboları ,banyo lavaboları tuvaletler kolaylıkla tıkana bilen yerler olup hayatınızı olumsuz etkilememesi nedeniyle kırmadan ve dökmeden tamir edilmelidir. Böylece hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayarak bu gibi problemlerin olumsuz etkenlerin önüne geçiyoruz.

Bazen kendi çabalarımızla açmaya çalıştığımız bu tıkanıklıklar geçici olarak giderilebilsede ileride sık sık tekrarlana bilmekte ve büyük sorunlara yol açabilmektedir. Firmamız sizler için bu gibi durumlarda hızlı ve kolay çözümler sunarak tıkanıklık açma problemlerinizin daha kısa sürede halledilmesini sağlamaktadır.

Evlerde sık sık karşılaşabilecek bu tıkanmalar da öncelikle yapılması gereken sorunun kaynağının öğrenilmesidir. Deneyimli ekibimiz bu gibi çalışmalarda kesin sonuçlar alınabilmesi için kameralı tespit cihazları ve basınçlı makineler kullanarak kesin çözümler sağlamaktadır.

Lavabolar, tuvaletler, rögarlar ve kanallar hatalı kullanımlar nedeniyle sürekli tıkanabilirler. Giderlere atılan katı cisimler ve atıklar zamanla suyun götüremeyeceği şekilde birikirler. Bu birikmeler suyun geçişini engelleyecek şekilde büyüdüğünde bildiğiniz gibi tıkanmalar yaşanmaktadır.

Kartal tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet açma, gider açma, pimaş açma hizmetlerimiz dahilinde sorunlarınızın en kısa sürede garantili bir şekilde çözülmesini sağlıyoruz. Tıkanıklıklara anında müdahale edilmelidir. Bu yüzden İstanbul’un tüm bölgelerinde 7\24 hizmetinizde olup deneyimli ekibimizi hazır konumda bulundurmaktayız. Tıkanıklık açma konusunda aradığınız tüm çözümler sadece bir telefon ötede…Sizlerde 0553 503 61 16 numaramız dan bizleri arayarak direk servisimize ulaşabilir ve giderleriniz deki tıkanıklıklara anında müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

Oy veriniz:
[Total: 0 Average: 0]
Tıkla Ara
Uzmana Sor
%d blogcu bunu beğendi: