Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02
7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Kapıda Ödeme | 1 Yıl Garanti | Gezici Servis

Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Çekmeköy ‘ın tüm semt ve mahallelerine 7/24 servisimiz bulunmaktadır.
Randevu talep iletişim numaramız:

Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02

7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Çekmeköy Tıkanıklık Açma firması olarak belirtmek gerekir ise; Çekmeköy, İstanbul’un modernleşmeye yüz tutmuş semtlerinden biridir. Eski ve yeni yapıların birlikte konumlandırıldığı bu semtte özellikle eski yapılarda sıkıntı yaşanmaktadır.

Yılların birikimiyle ayakta duran yapılarda en çok görülen sorunlar tesisat sorunlarıdır. Özellikle tuvaletlerde ve gider borularında oluşan tesisat sorunları, Çekmeköy halkına zor anlar yaşatabilir. Bunu çözüme kavuşturmak için tek yol ise tıkanıklık açma işlemidir. Bu işlem büyük ya da küçük vidanjörlerle yapılabileceği gibi çeşitli kimyasal ilaçlarla da yapılabilir.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık kelimesi tuvalet, rögar ya da diğer gider borularında yaşanan tıkanmaları ifade eder. Bu tıkanıklıklar tamamen insanların kullanım çeşitleri sonucunda oluşan tıkanmalardır. Gider borularına fazla yüklenilmesi, tıkanıklığı tetikleyen birinci etkendir.

Örneğin bir binada 30 daire bulunsa ve bu dairelerin hepsinde aynı anda gider borusu kullanılsa, borular dar ya da fazla kıvrımlıysa elbette ki tıkanma meydana gelecektir. Bu tıkanma kısa zamanda geçebileceği gibi geçmesi uzun süreyi de alabilir. Uzun süre geçmeyen tıkanıklarda ev ahalisi hiçbir şekilde borulara müdahale etmemeli ve tıkanıklık açma konusunda uzman bir tesisatçıyı çağırmalıdırlar.

Tıkanıklığı ortadan kaldırmak için daireye gelen ekipler mini vidanjörler sayesinde tıkanıklığa sebep olan maddeleri yüksek basınçlı suyla itebilirler ya da vidanjörün mini boruları sayesinde tıkanıklığa sebep olan maddeleri aracın içine çekebilirler. İki türlü de tıkanıklığın kısa sürede açılmasını sağlayan ekiplere internette yapacağınız kısa bir tıkanıklık açma servisi aramasıyla ulaşabilirsiniz.

Oy veriniz:
[Total: 0 Average: 0]
Tıkla Ara
Uzmana Sor
%d blogcu bunu beğendi: