Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02
7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Kapıda Ödeme | 1 Yıl Garanti | Gezici Servis

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy’ın tüm semt ve mahallelerine 7/24 servisimiz bulunmaktadır.
Randevu talep iletişim numaramız:

Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02

7/24 Servis No : 0553 503 61 16


Çekmeköy su kaçağı tespiti firması olarak belirtmek gerekir ise ister kent hayatı olsun isterse kırsal alan, her yerleşim yerinde tesisat problemleri yaşanabilir.

Elektrik, su ya da doğalgaz tesisat problemleri, bir ev ya da iş yeri ahalisinin en çok yaşadığı yapı problemlerindendir. Bunları çözümü ise işe en yatkın ustayla çalışmaktan geçer. Her tesisat probleminde olduğu gibi su tesisatı probleminde de en çok yaşanan sıkıntı su kaçağı tespiti konusudur.

Su Kaçağı tespiti

İnsanların az ya da çok haneli olduğu fark etmeksizin yerleşim sağladığı her bölgede su tesisatında problem meydana gelebilir. Özellikle tesisatın uzun yıllardır kullanılması ve hiçbir bakımının yapılmaması, boruların zamanla yıpranmasına sebep olur. Bu yıpranma hem çeşmelere gelen suyun kalitesini etkiler hem de boruları zamanla yırtar.

Yırtılma sonucunda da büyük ya da küçük ölçekli sızdırmalar meydana gelir. Su kaçağı tespiti denilen durum ise bu kaçakların en kısa zamanda tespit edilmesini ve çözümlenmesini sağlayan durumlardır.

Su kaçağı tespiti için kullanılan ve en bilinen yöntemler duvarları incelemektir. Su tesisatı ustaları bu konuda uzmanlıklarını sergileyerek gerek bakarak gerekse çeşitli ölçüm aletleriyle duvarlardaki bombeleri tespit ederler. Ardından duvarı kırmak ve boruyu tamir etmek suretiyle onarım gerçekleştirilir.

Duvar dışına monte edilmiş olan su borularındaki kaçaklar ise daha kolay şekilde tespit ve tamir edilir. Bu borulardaki problemleri konut ahalisi daha kısa sürede fark ederek ustalarla iletişime geçebilirler. Bu tarzdaki borulardaki sızıntıların tespitinde ise birkaç yöntem uygulanabilir. Öncelikle çeşmelerin altındaki borular dinlenebilir.

Eğer ki çeşme kullanıldığında dışarıdan bir yerden su damlama sesi geliyorsa yüksek ihtimalle kaçak vardır. Ardından lavabonun altındaki borular peçete ya da kağıt yardımıyla hafifçe silinerek gerçekten kaçak olup olmadığı kontrol edilir. Eğer ki peçetede ıslaklık varsa bu durumda en yakın su tesisatı ustasıyla iletişime geçilir.

Hizmetlerimiz :
Çekmeköy Su kaçağı bulma ve kaçağın onarımı
Çekmeköy Tıkanıklık tespiti ve tamiri
Kanalizasyon açma ve temizleme
Kalorifer temizliği ve tamiri
Çekmeköy Pimaş açma ve tamiri
• Tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma
Banyo tıkanıklığı tespiti ve tamiri
Petek Temizliği gibi arızaların sorunlarını en kısa zaman gideriyoruz.

Oy veriniz:
[Total: 0 Average: 0]
Tıkla Ara
Uzmana Sor
%d blogcu bunu beğendi: