Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02
7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Kapıda Ödeme | 1 Yıl Garanti | Gezici Servis

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Büyükçekmece’ın tüm semt ve mahallelerine 7/24 servisimiz bulunmaktadır.
Randevu talep iletişim numaramız:

Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02

7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Uzun müddettir bu piyasada bulunmamız sebebiyle alanında deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Kırmaya dökmeye son ilkesi ile çıktığımız bu yolda çalışanlarımızın tüm ekipman ve donanımları kameralı tespit aygıtları onarım için gerekli malzemeler noksansız bulunduğundan su kaçak tespitleri tıkanıklık açma ve petek temizleme işlemleri yapılırken nitelikli hizmet verdiğimizin garantisini vermekteyiz.
Senelerdir İstanbul merkezli hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle erişime geçerek su kaçaklarını ve tıkanıklıkları hızlı bir şekilde bulunularak garantili bir şekilde onarılmasını sağlayabilirsiniz
Yaptığımız operasyonlarda maliyetlendirmemiz gayet uygun ve bütçenizi zora sokmayacak biçimde hesaplanmaktadır.Sizler de ekonomik maliyetlere cihazlarınızın onarımını yaptırabilirsiniz.

Büyükçekmece Su Kaçağı

Büyükçekmece Su kaçak tespiti hizmeti vererek müşteri memnuniyetin ilke edinmiş her zaman nitelikli hizmet den ödün vermeden haftanın 7 günü siz kıymetli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek su kaçaklarını ve tıkanıklıkları suratli bir biçimde bulunarak kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.
Su kaçaklarını kırmadan ve dökmeden ,çevreye hasar vermeden tespitini yapan tecrübeli bir kişiyi bulmak ehemmiyetlidir.Zira bu ürünler çok hassastır yapılan işlemlerin yinelenmemesi için alanında eğitimli teknisyenlerimiz ve en ekipmanlı vasıtalarımız ile Büyükçekmece su kaçağı bulma, bakım, onarım hizmeti vermekteyiz. Sizde istisnalı servis hizmetimizden faydalanmak için servisimize 0533 058 50 65 numaralı çağrı merkezi numaramız dan bizlere erişebilirsiniz.

Hizmetlerimiz :
Su kaçağı bulma ve kaçağın onarımı
Tıkanıklık tespiti ve tamiri
Kanalizasyon açma ve temizleme
Kalorifer temizliği ve tamiri
• Pimaş açma ve tamiri
• Tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma
Banyo tıkanıklığı tespiti ve tamiri
Petek Temizliği gibi arızaların sorunlarını en kısa zaman gideriyoruz.

Oy veriniz:
[Total: 0 Average: 0]
Tıkla Ara
Uzmana Sor
%d blogcu bunu beğendi: