Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02
7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Kapıda Ödeme | 1 Yıl Garanti | Gezici Servis

Beylikdüzü Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü kameralı su kaçağı tespiti, Kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti, Kameralı su kaçağı tespiti fiyatları, Kameralı tesisatçı, görüntülü su kaçak tespiti, su kaçağı termal kamera, görüntülü su kaçağı tespiti, kameralı su kaçak tespit fiyatları, kameralı su kaçağı tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti servisi olarak evlerinizdeki su kaçaklarını noktasal atışlar yaparak buluyoruz. Kameralı cihazlarımız ile tıkanmaların yaşandığı bölgeleri makinelerimiz ile görüntülüyoruz. Böylece yaşanan su sızıntılarının kırmadan ve dökmeden onarımını yapıyoruz.

Kameralı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kameralı ve robotlu cihazlarla Beylikdüzü su kaçağı tespiti çalışmalarında yapılan işlemlerde daha kesin ve net sonuçlar elde etmek mümkündür.

Eski yöntemlerde sızıntıları bulmak için kaçağın olduğu bölgede belirli yerleri kırmak gerekiyordu tabi teknolojinin getirdiği yenilikler ile kullanılan cihazlar Beylikdüzü kameralı su kaçağı tespiti çalışmalarında daha hızlı bir yol izlenmesini sağlamıştır.

Böylece özellikle su kaçaklarının zor tespit edilebileceği bölgelerde noktasal atışlar yaparak hem masraf hem de zaman açısından önemli katkıda bulunmaktadırlar. Sizlerde cihazla su kaçağı tespiti çalışmalarında Demirtes tesisatı tercih ederek kaliteli ve hızlı hizmetten yararlanabilirsiniz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Cihazları

Termal kamera:Sıcak su borularındaki kaçakları tespit etmek için kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar ile su kaçağı tespit çalışmalarında ilk önce sıcak su boruları tespit edilmektedir. Daha sonra ise dinleme cihazı ile noktasal atışlar yapılmaktadır. Yani termal kameraları su kaçağı tespiti çalışmalarında yardımcı cihazlar olarak da tanımlayabiliriz.

Pis su kamerası:Bu kameralar giderleri görüntülemek için kullanılan ve daha net, kesin bilgiler veren, pimaşların içini tam olarak ekranına aktarabilen kameralardır. Böylece su sızıntılarının yaşandığı bölgedeki tesisat hatalarını, kırıklıkları ve tıkanıklıkları net olarak gösterir ve noktasal atışlar yapılmasını sağlar.

Kameralı Su Kaçak Tespit Fiyatları

Kameralı su kaçağı tespiti fiyatları eski yöntemlere göre daha az zaman ve iş gerektirdiği için daha uygun fiyatlara yapılabilmektedir. Kaliteli ve güvenli hizmet için Demirtes tesisat her zaman hizmetinizde…

Beylikdüzü su kaçağı tespiti fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere bu numaralardan 0553 503 61 16 – 0212 462 01 02 ulaşabilirsiniz.

Oy veriniz:
[Total: 0 Average: 0]
03 Ocak 2020
501 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Ara
Uzmana Sor
%d blogcu bunu beğendi: