Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02
7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Kapıda Ödeme | 1 Yıl Garanti | Gezici Servis

Beykoz Tıkanıklık Açma

Beykoz ‘ın tüm semt ve mahallelerine 7/24 servisimiz bulunmaktadır.
Randevu talep iletişim numaramız:

Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02

7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Beykoz Tıkanıklık Açma olarak belirtmek gerekir ise binlerce sakinin yaşadığı İstanbul’un Beykoz yerleşkesinde gider borularında tıkanıklık meydana gelmesi kaçınılmaz bir durumdur.

Evlerde, iş yerlerinde ya da sokaklarda meydana gelen gider tuvalet gideri tıkanmalarında en etkili çözüm de şüphesiz ki rögar açma ve temizleme görevlerini yapan küçük ve büyük çaplı vidanjörlerdir. Siz de Beykoz ilçesinde oturuyorsanız ve çevrenizde bir gider tıkanması problemi varsa internet üzerinden Beykoz tıkanıklık açma şeklinde arama yaparak size en yakın vidanjör hizmeti veren tesisatçıya ulaşabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma

Tuvaletlerde, gider borularında ve kanalizasyonda meydana gelen tıkanmalar çeşitli sebeplerden kaynaklı olabilir. Genelde çok kullanmaktan dolayı yaşanan tıkanmaları önlenmesi için ise düzenli olarak sokaklarda bulunan giderlerin denetiminin yapılması gerekir. Örneğin bir rögarda oluşan tıkanmalar, tehlikeye büyük boyuta ulaşmadan tespit edilebilir.

Rögarlardan gelen şiddetli sesler tıkanmanın yaşanacağının işaretidir. Ya da kavurucu sıcakların yaşanmadığı aylarda bile meydana gelen kötü kokular da yaklaşan tıkanmanın habercisidir. Bu gibi durumlarda tıkanıklık açma işlemi için belediyenin gerekli birimleriyle iletişime geçilmelidir.

Sokaklardaki tıkanıkları çözecek olan ekip belediye ile iş birliği içerisinde olan vidanjör ekipleridir. Belediye görevlilerine haber verildikten sonra gelen vidanjör ekibi, borulardaki gidermeleri kısa zamanda çözerler. Çeşitli şekillerde çözüme kavuşturulan tıkanmalar sayesinde ev ve iş yerlerindeki tuvalet ve diğer giderlerin tıkanması da önlenmiş olur. Size en yakın tıkanıklık açma ekibini bulmak için ise yapmanız gereken internette kısa bir gezintiye çıkmaktır.

Oy veriniz:
[Total: 0 Average: 0]
Tıkla Ara
Uzmana Sor
%d blogcu bunu beğendi: