Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02
7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Kapıda Ödeme | 1 Yıl Garanti | Gezici Servis

Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Beykoz’ın tüm semt ve mahallelerine 7/24 servisimiz bulunmaktadır.
Randevu talep iletişim numaramız:

Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02

7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Beykoz ilçesi İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biridir. Binlerce konutun ve iş yerinin olduğu bu yerleşim yerinde zaman zaman aşırı yoğunluktan dolayı su tesisatında problemler yaşanabiliyor. Bu durumda da ilçe sakinleri çareyi, ,Beykoz su kaçağı tespiti konusunun uzmanını bulmakta arıyor.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti konusuna geçmeden önce su kaçağı nedir sorusunu sormak gerekir. Su kaçağı ev ve iş yerlerinde duvarların içine gizlenmiş ya da duvarın dışına montelenmiş olan su borularında ufak yırtık ya da çatlaklar oluşması ve buralardan su akmasıdır. En ufak sızıntının bile büyük sorunlara sebep olabileceği su kaçağı durumunda olabildiğince erken zamanda tespit yapılmalıdır.

Ustaların su kaçağını ve bu kaçağın nerede olduğunu tespit etmek için kullandıkları bazı yöntemler vardır. Bunlardan en bilineni kapalı duvar içindeki tespiti bulma yöntemidir. Mutfak, banyo ve tuvalet gibi fayanslı yerlerdeki kaçakları bulmak için ustalar, fayanslarda meydana gelen şişlikleri kontrol ederler.

Mimari anlamda fayansların şiş ve asimetrik olarak döşenmeyeceğini düşünürsek bu tespit sistemi gayet mantıklıdır. Fayansların şiştiği yerde %95 ihtimalle su kaçağı bulunur.

Salon, yatak odası gibi boyalı düz duvar olan yerlerdeki su kaçağı tespiti de yine fayanslı mekanlardaki gibi duvarların bombelikleri kontrol edilerek yapılır. Tespitten sonra ustaların yapacağı işlem ise kırma aletleri ile fayansları ya da duvarları kırarak iç kısımdaki boruları tamir edip ya da değiştirmektir.


Hizmetlerimiz :
Beykoz Su kaçağı bulma ve kaçağın onarımı
Tıkanıklık tespiti ve tamiri
Kanalizasyon açma ve temizleme
Kalorifer temizliği ve tamiri
• Pimaş açma ve tamiri
• Tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma
Beykoz Banyo tıkanıklığı tespiti ve tamiri
Petek Temizliği gibi arızaların sorunlarını en kısa zaman gideriyoruz.

Oy veriniz:
[Total: 0 Average: 0]
Tıkla Ara
Uzmana Sor
%d blogcu bunu beğendi: