Çağrı Merkezi : 0212 462 01 02
7/24 Servis No : 0553 503 61 16

Kapıda Ödeme | 1 Yıl Garanti | Gezici Servis

Avcılar Lavabo Tıkanıklığı Açma

Avcılar Lavabo Tıkanıklığı Açma

Avcılar Lavabo Tıkanıklığı Açma, Lavabo tıkandı su gitmiyor, tıkanan lavaboyu açma, lavabo tıkanıklığı açma fiyatları, gider açma, lavabo gideri açma, mutfak tıkanıklığı açma, mutfak gideri açma, kırmadan gider açma, mutfak lavabo gideri, tıkalı gider açma, lavabo tıkanıklığı açma makinesi, lavabo tıkanıklığı açma evde

Demirtes tesisat olarak Avcılar tıkanıklık açma bünyesinde vermiş olduğumuz Avcılar lavabo tıkanıklığı açma hizmetimiz ile gündelik işlerinizi aksatabilecek tıkanıklık gibi durumların önüne geçiyoruz.

Lavabolar tıkanıklıkların en sık yaşandığı yerlerdir.Gündelik yaşantımızda sık kullandığımız mutfak lavabosu ve banyo lavabosu yanlış kullanım şeklinden ötürü tıkanıklıkların sık yaşanmasına sebep olmaktadır.,

Lavabo Tıkanıklığı Sebepleri

Özellikle mutfak giderlerine atılan çay çöpleri ve yemek artıkları mutfak lavabolarının tıkanmasına neden olur.

Banyo lavabolarında ise lavabolara atılan kıl ve tüy benzeri maddelerin zamanla giderlerde birikmesi ile lavabo tıkanıklığına neden olmaktadır.

Binaların inşaat halindeyken borulara düşen harç ve molozlar da tıkanmaların başlıca sebeplerindendir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Lavabo tıkanıklığı dendiğinde akla gelen ilk çözüm lavabo açıcı kullanmak olmaktadır. Lavabo açıcıların tıkanıklığı açmadığını söylemek yanlış olur. Ama bu açıcılarda kullanılan asit bileşeni çoğu zaman başka sorunlara yol açabilmektedir. Bir kimyasala su eklenerek lavaboların gider borusuna dökülmesi ile yapılan bu yöntem çoğu zaman gider borularına zarar verebilmektedir. Giderlerdeki birikmeyi eriterek lavaboların açılmasını sağlayan bu kimyasallar borulardaki contaları eritebilirler.

Bulaşık deterjanı, tuz, sirke, karbonat gibi maddelerin sıcak su ile giderlere dökülmesi halk arasında bilinen diğer yöntemlerdendir.Çoğu zaman işe yaramayan bu yöntemler giderlerde birikintinin fazlalaşmasını sağlayabilmekte ve giderin açılmasını zorlaştırabilmektedir.

Kırmadan ve Dökmeden Kameralı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bu yöntem ile karşılaştığınız lavabo tıkanıklıkları ile saatlerce uğraşmanıza gerek kalmayacak ve lavabo açıcı kimyasalının verdiği zararlardan korunmuş olacaksınız.

Sizlere lavabodaki tıkanıklığın neden yaşandığını kameralı tespit cihazlarımız ile gösteriyoruz. Almanız gereken önlemleri söylüyoruz.Kameralı tespit cihazlarımız ile lavabolardaki tıkanıklığın neden yaşandığını tespit ediyor ve müşterilerimize kalıcı ve kesin çözümler sunuyoruz

Avcılar Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Avcılar lavabo gideri açma fiyatları, Avcılar gider açma fiyatları, Avcılar robotla lavabo açma fiyatları, Avcılar lavabo açma fiyatları

Eski yöntemlerde kullanılan tesisatın kırılıp yeniden onarılmasıyla çözülen bu problemler Demirtes tesisat tarafından kameralı robot ve makine açıcılarının kullanılmasıyla daha ucuz ve daha kaliteli bir hizmet anlayışının öncüsü olduk.

Sizlerde Avcılar lavabo tıkanıklığı açma fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız… 0212 462 01 02 – 0553 503 61 16 numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Oy veriniz:
[Total: 0 Average: 0]
23 Aralık 2019
219 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 41 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Ara
Uzmana Sor
%d blogcu bunu beğendi: